Allen-Bradley 400-DP40ND3-M 400 Definite Purpose Contactor, 40A, 120V 50/60Hz Coil, 3 Po
Manufacturer: Allen-Bradley
MPN: 400-DP40ND3-M
UPC/GTIN: 611320392043
Out of stock
Request Quote
2.5-Year Warranty Included
Free UPS Ground NDA available
Ships Today Order by 4 PM ET
Allen-Bradley 400-DP40ND3-M — 400 Definite Purpose Contactor, 40A, 120V 50/60Hz Coil, 3 Pole, Multi Pack
Documents & Guides
GUARANTEED SAFE CHECKOUT
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
  • Discover Card
  • PayPal
  • Apple Pay
SKU: 400-DP40ND3-M Category:
Description
Allen-Bradley 400-DP40ND3-M
400 Definite Purpose Contactor, 40A, 120V 50/60Hz Coil, 3 Pole, Multi Pack